Sia Abrasives – flexibilní brusivo.

Nejrůznější brusivo jako brusné kotouče, brusné pásy, leštící kotouče a další. Vhodné pro výrobce automobilů, kovoobráběcí provozy a podobně. Možnost odborného poradenství.

Brusivo SIA patří k těm nejkvalitnějším na českém a slovenském trhu. V sortimentu naleznete brusné pásy, brusné kotouče, archy, přířezy, leštící kotouče a další. Brusné kotouče máme v širokém rozsahu průměrů na různých podkladech. Brusné kotouče nabízíme také jako lamelové kotouče či kotouče vyráběné z trojrozměrného brusného rouna. Brusné pásy vyrábíme dle požadavku zákazníka v potřebných délkách i šířkách. Brusné pásy jsou vhodné pro ruční a jazýčkové brusky, dlouhopásové a kontaktní brusky, širokopásové brusky atd. Pro brusné pásy platí „kvalita = spoj“. Naše kvalita odpovídá normám našeho švýcarského dodavatele.


Oblíbené jsou také lešticí kotouče spolu s lešticími pastami pro leštění lakovaných povrchů, například karoserií aut a také například lešticí kotouče pro leštění nerezu, hliníku.

Najdete vše potřebné pro různorodé práce. SIA – partner také pro malíře, štukatéry, tesaře, sádrokartonáře i podlaháře. Známe materiál, rozumíme jeho vlastnostem a podle toho umíme nabídnout vhodná brusiva. Nabídka je široká pro profi řemeslníky nebo odvážné kutily. Broušení s našimi produkty je radost!

 

 

Brusiva sia jsou vhodné pro použití v různých oblastech. Pro přehlednost byly produkty vybrány a seřazeny dle zaměření pro různé segmenty výroby:

Automotive – Automobilní brusiva a příslušenství vhodné pro použití v rámci automobilního průmyslu.

Kov – Brusiva a příslušenství typicky vhodné pro zpracování kovových materiálů a povrchů.

Dřevo – Brusiva a příslušenství typicky vhodné pro zpracování dřevěněných materiálů a povrchů.

 

 

CENÍK-SIA_Automobilní_Brusiva_2020

Cenik-SIA Brusiva Kov_2020