Nabízíme a realizujeme poradenství v oboru lakování automobilů, dopravní i přepravní techniky, zemědělských strojů. Povrchové úpravy plastů, kovů, dřeva v interierech i exteriérech. Míchání auto-laků a průmyslových barev podle různých vzorníků koloristiky, tónování dle přání zákazníka, plnění auto-laků do spreje. Povrchové úpravy kovových konstrukcí ve stavebnictví. Dále nabízíme  specifikace barev pro potravinářský průmysl. Proškolování lakýrníků a přípravářu.

Návrh metodiky nástřiků

Naše firma Vám na požádání může zpracovat technologické postupy pro provedení nástřiku libovolných povrchů, a také navrhnout postupy pro zhotovení povrchové úpravy kovů , plastů , dřeva (interierérové i exteriérové dřevo).

 

 

 

 

 

Vybavení míchacích stanic

Dále také nabízíme zprostředkování pronájmu míchacích stanic pro přípravu široké škály pigmentů akrylátových, průmyslových a také vodou ředitelných barev pro větší provozy zabývající se dokončovací úpravou povrchů. 

 

 

 

 

 

Široké možnosti poradenství

Máme rozsáhlé dlouholeté zkušenosti v oboru lakování automobilů, dopravní a přepravní techniky, zemědělských strojů a podobných zařízení. Nabízíme možnosti konzultace Vašich záležitostí a řešení.

Jsme schopní pro Vás navrhnout a zpracovat veškeré technologické postupy pro zachování odpovídající kvality a zároveň zajistit minimalizaci nákladů na výsledné zhotovení. Záruka dle aktuálních norem samozřejmostí.