Akrylový plnič MAXI FILLER 5+1

 

Popis:

Tento dvousložkový akrylový plnič třídy HIGH SOLID je nabízen v těchto odstínech: žlutý, šedý, černý, bílý a červený. Má dobré krycí a plnící schopnosti. Díky jeho skvělé hustotě nestéká, je možno jej aplikovat v silných vrstvách na svislé plochy. Je určený k vyplňování jemných rýh, vzniklých po opracování dříve nanesených vrstev polyesterového nebo stříkacího tmelu. Zároveň je určen jako základní vrstva před stříkáním vrchních laků.

 


Akrylový plnič Q-2002 5+1 HS


Popis:

Dvousložkový plnič se sníženým obsahem volných částic, je vyroben na základě vysoce kvalitních akrylátových pryskyřic. Vzhledem k jeho vysoké viskozitě je vhodný k nanášení v silných vrstvách. Je vhodný k vyplnění nerovných povrchů a hlubokých rýh, které vznikly po opracování polyesterových tmelů. Díky speciálním přísadám má dobré antikorozní vlastnosti. Má skvělou přilnavost k různým povrchům, včetně pozinkovaného plechu. Rychle se vytvrzuje i při silné vrstvě. Výborně se brousí. Je skvělým izolátorem mezi polyesterovými tmely a vrchními akrylovými barvami.


Akrylový plnič 5+1 HS PROFESSIONAL


dílčí nadpis popisu:

Jedná se o silně vyplňující plnič na bázi akrylátových pryskyřic. Je vytvořený pro nejnáročnější profesionály.

Vysoká přilnavost plniče umožňuje jeho nanášení ve velmi silných vrstvách, vyplňuje velké rýhy a nerovné povrchy.

Charakterizuje se velmi dobrou přilnavostí na různých podkladech, což zaručuje dobrou antikorozní ochranu a izolaci mezi polyesterovými materiály (tmely) a vrchními nátěry. Plnič splňuje nařízení EU 2004/42/CE z 21. dubna 2004 o omezeních těkavých organických látek (VOC).


Akrylový plnič S-2000 5+1


Popis:

Jedná se o dvousložkový akrylový plnič, který je vyroben na základě akrylátových pryskyřic vysoké kvality. První složka – plnič, je směsí daných pigmentů v akrylátové pryskyřici. Druhá složka – tužidlo, je roztokem izokyanátové pryskyřice v rozpouštědle.

Produkt je určený k vyplňování nerovností po předešlém opracování tmelu nebo staré barvy. Snadno se nanáší, rozlévá a dobře překrývá podkladové materiály. Rychle se vytvrzuje i při silné vrstvě nástřiku, je dobře brousitelný. Je dobrou základní vrstvou garantující výborný vzhled po nástřiku. Zaručuje dobrou izolaci mezi polyesterovými tmely a vrchními akrylovými barvami. Dobrá přilnavost plniče


Akrylový plnič GLOBAL 4+1 HS


Popis:

Dvousložkový akrylový plnič je výborný plnící základ s perfektní přilnavostí, která ho dovoluje nanášet na různé druhy vhodně opracovaných materiálů. Je určený jako základní vrstva přímo na díl, rovněž k zaplnění jemných rýh vzniklých z opracování dříve nanesených vrstev polyesterového nebo stříkacího tmelu. Zároveň je určen jako základní vrstva před stříkáním vrchních laků.

Epoxidový antikorozní plnič 1+1

 

Popis:

Jedná se o dvousložkový plnič šedé barvy k nanášení stíkací pistolí. První složka – plnič, je vyroben na bázi epoxidové pryskyřice a vhodných plniv. Druhá složka – tužidlo, je vyrobena na bázi alifatických polyisokanátů.

Díky použití vysoce jakostních pryskyřic a speciálních přísad, má perfektní antikorozní a izolační vlastnosti. Je určen pro použití jak v autooprávárenských provozech – k základování dílů karosérií, tak i pro výrobu nových autodílů v automobilovém průmyslu. Doporučuje se především pro intenzivně využívané nákladní automobily či autobusy. Může být použit v systému broušení a zároveň bez broušení (mokrý do mokrého). Je ideálním základem garantující dlouhou životnost a skvělý vzhled lakovaného povrchu. Na plnič je možno bezprostředně nanášet vrchní lak.


Reaktivní antikorozní plnič WASH PRIMER 1+1

Popis:

Antikorozní reaktivní plnič je vyroben na bázi vysoce kvalitních poly-vinylových pryskyřic. Má vynikající přilnavost k různým podkladům a velmi vysokou antikorozní odolnost. Je vhodný pro opravu drobných poškození – škrábance, odprýskaný nátěr. Nanáší ve velmi tenkých vrstvách a optimální ochranu zaručí v kombinaci s jakýmkoli akrylovým plničem RANAL.


Jednokomponentní plnič 1K

Popis:

Jednosložkový akrylový plnič má výborné plnící a krycí vlastnosti. Vzhledem k tomu, že neobsahuje žádné antikorozní přísady a má slabou přilnavost k holým plechům, je vhodné jej použít na původní lak nebo k vyrovnání polyesterových tmelů. Lehká opracovatelnost a rychlé schnutí, umožňuje plnič používat při rychlých opravách. Plnič se dobře snáší s většinou vrchních barev a laků dostupných na trhu


Akrylový plnič ECO 5+1

Popis:

Dvousložkový akrylový plnič je vytvořen na základě vysoce kvalitních akrylátových pryskyřic. První složka – plnič, je směsí daných pigmentů v akrylové pryskyřici. Druhá složka – tužidlo, je roztokem izokyanátové pryskyřice v ředidlu.

Je navržen k vyplňování nerovností vzniklých po opracování tmelu. Snadno se nanáší, dobře se rozlévá a důkladně vyplňuje nerovnosti. Zabezpečuje dobrou izolaci mezi polyesterovými tmely a vrchními akrylovými barvami. Vzhledem k nedostatku aktivních antikorozních přísad nedoporučuje se používat na holý plech, protože antikorozní ochrana je nedostatečná.


Plnič M+M 3+1

 

Popis:

Akrylový plnič je určený především pro práci v systému mokrý na mokro. Principem je nanášení barvy (akrylové nebo metalízy) na nevytvrzený a nepřebroušený povrch plniče. Umožňuje to výborné rozlévání plniče, který má po nanesení ideálně hladký povrch. Hlavní výhoda tohoto produktu je zkrácení času lakování. Přilnavost, izolační i antikorozní vlastnosti jsou taktéž na vysoké úrovni jako u jiných plničů RANAL. Tento plnič se nanáší v tenkých vrstvách. Jelikož jsou jeho plnící schopnosti menší, je třeba ho nanášet na velmi dobře připravený podklad.