ATMOS Chrást s.r.o., přední světová společnost působící v oblasti stlačeného vzduchu. Hlavní činností je výroba šroubových a pístových kompresorů a motorgenerátorů. Krom těchto však také disponují nabídkou produktových řad turbokompresorů, elektrických generátorů a mnoho dalšího příslušenství pro úpravu vzduchu a přidruženou činnost.

 

 

Nabídkou společnosti ATMOS Chrást s.r.o. jsou kvalitní produkty určené pro profesionální použití – toho je dosaženo mnohaletým know-how, pokročilou technologií konstrukce, vysokou přesností výroby a použitím odolných materiálů a komponent.

ATMOS Chrást s.r.o. má již dlouholetou tradici – více než 50 let je výrobcem kompresorů. Vyrábí šroubové kompresory do různých průmyslových odvětví jako je stavebnictví či energetika. Jsou to pojízdné, elektrické, lokomotivní, kompresory na přání zákazníka a také generátory a pístové kompresory.

Díky svému oddělení vývoje disponuje vlastními technologiemi. Navrhuje a konstruuje vlastní šroubové bloky. Externě dodávané komponenty do kompresorů odebírá výhradně od světoznámých výrobců jako Perkins, Kubota, Danfoss či Siemens.

U všech produktů je navíc samozřejmostí poskytování servisních služeb. V České republice je vybudována rozsáhlá síť servisních center.

Jako oficiální distributoři produktů Atmos Chrást s.r.o. pro vás máme nachystanou nabídku tlakové vzduchotechniky a příslušenství  pro menší a střední průmyslové aplikace. V případě zájmu lze realizovat vzduchotlakové zařízení pro prakticky libovolný provoz. 

 

Nové záruční podmínky. 

Z důvodu usnadnění servisních služeb a provozu pneumatických a vzduchotlakových zařízení Atmos dochází k nově k úpravě záručních podmínek – ke kompresorovým jednotkám jsou k dodávce popř. realizaci nasnadě dostupné příslušné servisní sady obsahující náhradní/spotřební díly a potřebné hmoty k doplnění/výměně pro zachování optimálních provozních vlastností dodávaných zařízení, nebo řešení vzduchotlakových systémů. Za splnění těchto podmínek je společnost Atmos schopná poskytovat prodlouženou záruku na zařízení až po dobu 7 let.

V případě zájmu o vzduchotlakové zařízení a bližší informace o jejich záručních podmínkách, popř. dalších možností servisu nás neváhejte kontaktovat, podrobnější informace a příslušné dokumenty zašleme případně.