MOBIHEL 2K HS 2:1 bezbarvý lak DH low VOC 

 

 

Použití:

Pro opravu osobních automobilů, vrchní lakování karoserií, nákladních automobilů a dalších kovových předmětů.
Vyznačuje se vysokým obsahem sušiny, vynikající mechanickou a chemickou odolností, rychlým zasycháním a vysokým leskem, jenž zaručuje základnímu nátěru trvalou ochranu. Výrobek není nutno pro aplikaci ředit a jeho použití je tedy o to jednodušší.


MOBIHEL 2K 2:1 bezbarvý lak FG anti scratch

Použití:

Pro opravy osobních vozidel, vrchní lakování karoserií autobusů, nákladních vozidel a jiných kovových povrchů.
Vyniká hlubokým leskem, plným vzhledem, vysokou odolností proti poškrábání. Není náchylný ke stékání, snadno se nanáší a poskytuje trvalou ochranu základního nátěru.


MOBIHEL 2K 2:1 bezbarvý lak anti scratch

 

Použití:

Vysoce lesklý bezbarvý lak na základě vysoce kvalitní dvousložkové akrylové pryskyřice, s s výbornou mechanickou a chemickou odolností.


MOBIHEL 2K 2:1 speedy bezbarvý lak anti scratch

Použití:

Vysoce lesklý bezbarvý lak pro konečné lakování. Vyznačuje se rychlým zasycháním, dobrou mechanickou a chemickou odolností a tím zabezpečeuje dokonalou a trvalou ochranu báze.


MOBIHEL 2K bezbarvý lak matný low VOC

Použití:

Lak se používá k lakování menších plastových částí automobilů (nárazníky, kryty zrcátek, boční lišty…). Lak se vyznačuje vysokým stupněm matného efektu (lesk 5 – 15 %), vysokou pružností, výbornou mechanickou a chemickou odolností. Lze jej míchat s všechny MOBIHEL 2K bezbarvé laki, což umožňuje dosahování různých stupňů matného efektu.