UNI – Univerzální plnící tmel

 

Popis produktu:

Tmel UNI je dvousložkový přípravek určený k vyplnění prohlubní a nerovností před lakováním. Základem je vysoce kvalitní polyesterová pryskyřice a speciální komponenty, které zajišťují požadované vlastnosti.

Charakteristika:

Jemnozrnná konzistence, střední elasticita. Dobrá přilnavost k základovému nástřiku a holým povrchům. Snadná aplikace a broušení. Vyšší teplotní odolnost(-30° až +80°C). Doporučený pro použití na zarovnání malých až středně velkých povrchů.

Balení
0,25Kg
0,5Kg
1Kg
1,7Kg

 


PROFI – Univerzální plnící tmel

 

Popis produktu:

Tmel PROFI je dvousložkový přípravek určený k vyplnění prohlubní a nerovností před lakováním. Vhodný do náročných provozů.

Charakteristika:

Velmi vysoká elasticita. Možnost nanášet v silných vrstvách.  Vysoká odolnost vůči mechanickým vibracím. Snadná aplikace a broušení. Vyšší teplotní odolnost(-30° až +80°C). Doporučený pro použití na libovolně velké povrchy. 

Použití:

Ocel, Galvanizovaná ocel, Hliník, Akrylové výplně, lakované povrchy, polyesterové lamináty, beton,…

Balení
1,9Kg
3,0Kg
5,7Kg

PROFESSIONAL – plnící tmel

 

Popis produktu:

Dvousložkový polyesterový tmel nejvyšší kvalitativní třídy pro nejnáročnější použití.

Charakteristika:

Excelentní přilnavost a vysoká tepelná odolnost (až +90°C). Další charakteristiky a použití jako u tmelu PROFI


FEIN – Dokončovací tmel

 

Popis produktu:

Dvousložkový mikro polyesterový tmel pro vyrovnávání škrábanců vznikajících po zpracování hrubějších tmelů.

Charakteristika:

Velice jemná konzistence, dobrá elasticita, snadná opracovatelnost a vysoká přilnavost. Po opracování vzniká velice hladký povrch.

Balení
0,25Kg
0,5Kg
1,7Kg

GLAS – Tmel se skelným vláknem

 

Popis produktu:

Dvousložkový polyesterový tmel se speciálními přísadami řezaného skelného vlákna, které zvyšují mechanickou odolnost povrchu. Doporučený pro vyplňování děr a zesilování oblastí oslabených korozí nebo rzí.

Charakteristika:

Dobrá přilnavost k povrchu. Obtížný na zpracování, nízká elasticita, pevná struktura. Vhodný pro celkovou rekonstrukci povrchů.

 

Balení
0,25Kg
0,5Kg
1,7Kg


ALU – Tmel s hliníkovým práškem

 

Popis produktu:

Dvousložkový polyesterový tmel s přídavkem speciálního hliníkového prášku pro zvláštní případy použití.

Charakteristika:

Znatelně nižší smrštivost než ostatní tmely, vysoká elastičnost a přilnavost k povrchu. Dobrá teplotní odolnost (+90°C) a odolnost vůči mechanickým vibracím. Vhodné pro zarovnávání hlubokých prohlubní a pro zarovnávání velkých plochých povrchů. Může být použito na prvky vystavené velkému rozdílu teplot (př. motorové kryty). Elektrostatický.

Balení
0,25Kg
0,5Kg
1,7Kg


UNI-SPRAY – Nástřikový plnící tmel

 

Popis produktu:

Tmel určený pro aplikaci nástřikem. Vyplňování škrábanců vznikajících po zpracování hrubějších tmelů.

Charakteristika:

Nízká stékavost, možnost nanášet ve velkých vrstvách i na velké svislé povrchy. Dobré krycí vlastnosti. Vhodné pro vytvoření velice jemných povrchů.


BUMPER – Plnící tmel pro plastové povrchy 

 

Popis produktu:

Dvousložkový polyesterový tmel určený pro výplně děr a nerovností na plastových materiálech a konkrétněji prvkům vystaveným možným nárazům. (Nárazníky apod.)

Charakteristika:

Velice dobrá elasticita a perfektní přilnavost, která umožňuje použití i na holých površích. Odolné rozpouštědlům, kyselinám, zásadám a slabé solance.

Balení
0,5Kg

LIGHT – Odlehčený plnící tmel

 

Popis produktu:

Dvousložkový polyesterový tmel, který používá odlehčenou výplň. Pouze 75% váhy UNI tmelu na stejný objem.

Charakteristika:

Dobrá elasticita. Dobrá přilnavost k základovému nástřiku a holým povrchům. Snadná aplikace a broušení. Vyšší teplotní odolnost(-30° až +80°C). Možné použití i na velké povrchy.


MICRO GLAS – Plnící tmel s mikrovláknem

 

Popis produktu:

Dvousložkový polyesterový tmel se speciálními přísadami mikro skelných vláken, které zvyšují mechanickou odolnost povrchu a zároveň kompenzují horší obrobitelnost. Vlastnosti jsou velice podobné  tmelu se skelným vláknem, ale se zachovanou snadnou opracovatelností.