Z důvodu usnadnění servisních služeb a provozu pneumatických a vzduchotlakových zařízení Atmos dochází k nově k úpravě záručních podmínek – ke kompresorovým jednotkám jsou k dodávce popř. realizaci nasnadě dostupné příslušné servisní sady obsahující náhradní/spotřební díly a potřebné hmoty k doplnění/výměně pro zachování optimálních provozních vlastností dodávaných zařízení, nebo řešení vzduchotlakových systémů. Za splnění těchto podmínek je společnost Atmos schopná poskytovat prodlouženou záruku na zařízení až po dobu 7 let.

Aby bylo možné záruku na zařízení Atmos poskytnout, je potřeba provést odborné uvedení do provozu autorizovaným servisním střediskem a zařízení také registrovat – tyto veškeré činnosti vám samozřejmě pomůžeme provést, aby vaše zařízení mohlo být zcela v pořádku a v činnosti včetně všech potřebných technických i administrativních podmínek.

V případě zájmu o vzduchotlakové zařízení a bližší informace o jejich záručních podmínkách, popř. dalších možností servisu nás neváhejte kontaktovat, podrobnější informace a příslušné dokumenty zašleme případně.