CHROMIND 2K akrylový autolak – MIX

 

Charakteristika:

Chromind 2K akrylové autolaky – MIXy jsou složky k výrobě vysoce lesklých autolaků. Vyrobené jsou z akrylových živic, nejodolnějších pigmentů, rozpouštědel a pomocných látek. Výrobky se vyznačují vysokou chemickou a mechanickou odolností a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. Rychle zasychají, možno okamžitě přelakovat.

Použití:

Připravený Chromind 2K akrylový autolak používáme k vrchnímu lakování osobních automobilů, jiných vozidel a dalších kovových výrobků. Žádaný odstín Chromind 2K akrylového autolaku vybereme pomocí Mobihel barevné stupnice a nebo přípravou odstínu podle barevné předlohy. K tomu nám slouží míchací zařízení doplněné počítačovým váhovým programem. MIXy 101, 108, 112, 113 a 116 se mohou použít jako samostatný nátěr a ostatní MIXy jen v kombinaci s předešlými MIXy, protože sami o sobě nemají dostatečnou kryvost.

 


 

CHROMIND Báze – MIX

 

Charakteristika:

Chromind Báze MIXy jsou složky, ze kterých připravíme libobolný efektní i neefektní odstín, který představuje první vrstvu v dvojvrstvém lakování. Pomocí efektních pigmentů (hliník, perleť) dosahujeme různých vizuálních efektů, které se dnes vyskytují na automobilech. Vrchní vrstva Mobihel 2K akrylového bezbarvého laku zajišťuje konečné vlastnosti nátěru, jako mimořádná mechanická, povětrnostní a chemická odoslnost a vysoký lesk.

 

Použití:

Připravené Chromind Báze MIXy používáme v kombinaci s Mobihel 2K akrylovým bezbarvým lakem ke konečnému lakování osobních a jiných automobilů. Žádaný odstín zvolíme pomocí Mobihel barevné stupnice a vyhledáme odpovídající recepturu v Mobihel počítačovém programu. Důležité je řádné promíchání míchané barvy, což je podmínkou přesnosti odstínu.