O Firmě

AUTOSPOL BM s.r.o. je českou společností, která byla založena roku 1994. Založení této firmy předcházel vznik konzorcia EKO BH služby, které vzniklo již v roce 1989. Nosným programem firmy byl a je prodej vozů, automobilních náhradních dílů, servis.

Prodej barev rozpouštědlových, práškových, tmelů, plničů, brusné a stříkací techniky a příslušenství pro lakování.

 

Zákazníkům nabízíme komplexní služby při zpracování technologických postupů nástřiků všech povrchů, poradenství v oblasti lakování karoserií v autoopravárenství, nejen osobních vozů ale i nákladních, zemědělské a lesní techniky. Naše dlouholeté zkušenosti ve spolupráci se Slovinskou firmou HELIOS jsme využili při realizaci nástřiku podvozků i povrchu autobusů a trolejbusů při sériové výrobě, kde se uplatnily naše znalosti nástřiku různých povrchů – železo , nerez , laminát, plasty v interierech i exteriérech .

 

,,Spokojenost našich zákazníků je naší prioritou a zároveň naší cestou k úspěchu“

 

Našim cílem je co nejefektivněji zúročit naše zkušenosti ve prospěch našich zákazníků. Díky dlouholeté praxi v oboru máme možnost poskytovat služby vysoké úrovně, realizovat zakázky a zajistit maximální spokojenost našich klientů.

 


Popis činnosti

Navrhujeme optimální řešení lakovacích systémů při minimalizaci nákladů, s dodržení 100% kvality vyráběného rozličného sortimentu a požadované i prodloužené délky záruky dle platných norem a předpisů a hlavně požadavků a přání zákazníků.

Sortiment barev , který prodáváme je vhodný pro povrchové úpravy při kovovýrobě, při výrobě potravinářských strojů , cisteren na převážení potravin , ve stavebnictví na nátěr kostrukcí , mostů. Specialitou je také používání barev pro prostředí s teplotou až 650 st.C.

 

Na požádání zpracováváme technologické postupy nástřiků lakovatelných povrchů a následně zajišťujeme dodávku potřebných materiálů pro provedení nástřiku. Dále také poskytujeme poradenství v oblasti povrchové úpravy kovů, plastů, a také interiérového a exteriérového dřeva. V neposlední řadě také poskytujeme pronájmy míchacích stanic a příslušenství pro míchání akrylátových barev rozpouštědlových, vodou ředitelných a průmyslových barev.